Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Sanayi Gazetesi Çorum TSO Başkanımız Başaranhıncal'ı Ziyaret Etti. - ( 03 Ağustos 2023)

Sanayi Gazetesi Çorum Bölge Temsilcisi Elvan Şimşek, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal'ı, makamında ziyaret etti.

 

Şimşek, Sanayi Gazetesi hakkında Çorum TSO Başkanı Çetin Başaran Hıncal'a bilgi verdi. Üreten Türkiye’nin habercisi Sanayi Gazetesi, Çorum Temsilciliğini açtığını 2010yılından itibaren hem basılı hem de dijital ortamda içerik üreten Sanayi Gazetesi, Sanayi TV ile birlikte profesyonel kadrosunu geliştirmeye devam ettiğini söyledi.

 

Başkan Başaranhıncal, ziyarette, TSO odamızın üyeleriyle birlikte bölgemizde bulunan İş insanları olarak bize sağladıkları imkanlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Onun için On üç yıldır iyi ve uyum içinde bir birliktelikle yolumuza devam ediyoruz. Temel amacımız İlimizde, halkımıza yardımcı olup onların sorunlarını çözmeye çalışmakla geçiyor. TSO’nun tanınırlığı bilinirliği ve iş yapabilme becerisi çok fazla arttı. Yönetim kurulu üyelerimizin bize  vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum dedi.  Çorumlu İşin sanlarımızla çalışmak bizim için bir zevk, bir gururdur dedi. Başaranhıncal, ülkemizin birliği için her zaman yine birlikte, elimizden geldiği müddetçe, birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Çorum TSO Başkanı Çetin BaşaranHıncal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. Sanayi Gazetesine başarılar diledi.Diğer Haberler