Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Vali Dağlı'ya ÇTSO Başkanı Başaranhıncal'dan Ziyaret - ( 22 Aralık 2023)

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, TOBB öncülüğünde, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren TOBB Çorum İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu (KGK) Başkanı Zeynep Çenesiz Yarımca, Çorum İl Genç Girişimciler İcra Kurulu (GGK) Başkanı Mehmet Fatih Altan, KGK Başkan Yardımcısı Gülden Arzoğlu ve GGK Başkan Yardımcıları Ozan Gazel ve Sinan Çakır ile birlikte Çorum Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanımız Başaranhıncal, “Çorum Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya nezaketi ve misafirperverliği için teşekkür ederim.”dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorum Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı, ise “Çorum için şehrimizin önemli kuruluşlarından birisi olan Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın memleketimize yaptığı katkılar yadsınamaz. ÇTSO Başkanımız Çetin Başaranhıncal’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.


Diğer Haberler