Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Meslek Komite Üyeleri

 

ÜNVAN

YETKİLİ KİŞİ

1.GRUP - ASIL

 

 

BAŞKAN

ÖMER KARAKUŞ KURUYEMİŞ GIDA ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZİRAAT ŞUBESİ

ÖMER FARUK KARAKUŞ

BŞK.YRD.

KANITEMİZ GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ERDAL KANITEMİZ

ÜYE

TARIMEX İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MEHMET AKİF BOYRAZ

ÜYE

BEK TARIM LİMİTED ŞİRKETİ

BARIŞ BEKTAŞ

ÜYE

GÖKTENLER TURİZM NAKLİYE OTOMOTİV GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AHMET GÖKTEN

ÜYE

İSMAİL ÇAYLAK ZİRAİ İLAÇ GÜBRE TARIM VE GIDA ÜRÜNLERİ NAKLİYECİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL ÇAYLAK

ÜYE

BAYRAM ÇIPLAK-HARMAN TİCARET

BAYRAM ÇIPLAK

2.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

BEK HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TOLGA BEK

BŞK.YRD.

ESKİZARA TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARLAS ESKİZARA

ÜYE

ÜNAL YEM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUHARREM SARIASLAN

ÜYE

GÜVEN YEM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

AKİF COŞKUN

ÜYE

ÖZÜCAN TARIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL ÖZÜCAN

ÜYE

ÇORUM YUMURTA ÜRETİM PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

YILMAZ BÜLBÜL

ÜYE

LİDER TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAŞAR ERTEN

3.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

BALIM KURUYEMİŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TURGAY COŞGUN

BŞK.YRD.

NASİP UNLU MAMÜLLER GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MURAT AKDEMİR

ÜYE

ÇAĞPA GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT VE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

İSMAİL KULAK

ÜYE

ÖZ-AK GIDA PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

MESUT ÖZDOĞAN

ÜYE

İLSA GIDA İNŞAAT HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

BURAK ŞİMŞEK

ÜYE

ZİRVE ŞARKÜTERİ GIDA TOPTAN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UĞUR BULUT

ÜYE

GÖNÜL TOPTAN GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA AKGÖNÜL

4.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

AHMET GÜRTEKİN AS

AHMET GÜRTEKİN AS

BŞK.YRD.

ŞEKERCİLER PAZARLAMA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÖKHAN SARIARSLAN

ÜYE

KAS TURİZM SEYAHAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÜNAL KAKAÇ

ÜYE

LİLAMOR MAKİNE KOZMETİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GURBET KOLBÜKEN

ÜYE

EMAN SAĞLIK EĞİTİM PETROL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AHMET İLHAN EMRE

ÜYE

3MB TEKNOLOJİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MURAT YAKAR

ÜYE

SEDANUR GIDA TARIM ÜRÜNLERİ VE TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TOYY MARKET ÇORUM ŞUBESİ

MUHARREM ORHAN

5.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

ÇORUM ÖZLEM MOBİLYA VE HALI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

METİN ÜNAL

BŞK.YRD.

MURAT ERDAL-ERDAL OFİS MOBİLYALARI

MURAT ERDAL

ÜYE

SINIRLI SORUMLU KAYAAĞZI AŞAĞI VE YUKARI ÖRENSEKİ KÖYLERİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ

MUSTAFA TURAN

ÜYE

YEŞİLOVA PEYZAJ BESİCİLİK TARIM ORMAN ÜRÜNLERİ SU ÜRÜNLERİ İNŞAAT GIDA HAFRİYAT NAKLİYAT TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARIŞ İRDELİ

ÜYE

KERMAN MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKHAN KERMAN

6.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

DÖRT MEVSİM TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYBARS ÇİLİNGİR

BŞK.YRD.

ARSLAN UYSAL-ARSES BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ARSLAN UYSAL

ÜYE

ALTERNATİF BİLGİSAYAR REKLAM MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ALPER BAŞARANHINCAL

ÜYE

GSM CENTER TELEKOMİNİKASYON ELEKTRONİK CİHAZLAR PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

AHMET YAKAR

ÜYE

TEKNOLOJİK CENTER TELEKOMİNİKASYON TEKSTİL GIDA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA PEKER

7.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

AYHAN KAVLAK - AYHAN GÜMÜŞ

AYHAN KAVLAK

BŞK.YRD.

YALÇIN ÇELİK-STÜDYO YALÇIN ÇELİK

YALÇIN ÇELİK

ÜYE

HAYRİ ŞAMLI-ŞAMLIOĞLU MENKUL DEĞERLER

HAYRİ ŞAMLI

ÜYE

KARABACAK KUYUMCULUK MÜCEVHERAT KIYMETLİ MADENLER VE MOBİLYA EV AKSESUARLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BERKAN KARABACAK

ÜYE

İLHAN SARRAFİYE KUYUMCULUK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HACI BAYRAM İLHAN

8.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

VELİDEDEOĞLU İLAÇLAMA SAĞLIK TEMİZLİK GIDA KİMYA NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UMUT VELİDEDEOĞLU

BŞK.YRD.

GÜLDEN ARZOĞLU-İLKGÜLEN GÖZLER ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

GÜLDEN ARZOĞLU

ÜYE

ALİ İLKER TOSUN-SEVIL KOZMETİK

ALİ İLKER TOSUN

ÜYE

ÇORUM TIBBİ MALZEMELER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

UFUK GÜNEŞ ER

ÜYE

PRIMER TIBBI ÜRÜNLER GÖRÜNTÜLEME HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

NİLÜFER AKIN

ÜYE

ÖZÇINAR SAĞLIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUT EKİNCİ

ÜYE

MUSTAFA ŞİMŞEK-ÇORUM TEK SEÇENEK DERSANESİ

MUSTAFA ŞİMŞEK

9.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

KALELİOĞLU ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İHSAN KALELİ O.

BŞK.YRD.

KOPARAN AYDINLATMA ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ZÜLFİKAR KÖSE

ÜYE

KAREN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET SELİM KAMİTOĞLU

ÜYE

İSTANBULLUOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK HAYVANCILIK MADENCİLİK NAKLİYE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABDURRAHMAN İSTANBULLUOĞLU

ÜYE

MUSA ARİF ERKAN

MUSA ARİF ERKAN

10.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

SAVAŞ TEKSTİL,MODA VE HAZIR GİYİM TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH SAVAŞ

BŞK.YRD.

İSMAİL FAKI-ÇORUM PAZARI

İSMAİL FAKI

ÜYE

ETAP HALI TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MESUT DOĞAN

ÜYE

BABACAN KONFEKSİYON VE GİYİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA ERTÜRK

ÜYE

3F HAZIRGİYİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

FATİH ERGÜN

ÜYE

NEWTEX HAZIRGİYİM TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MAHMUT ATMACA

ÜYE

MUKA MEDİKAL SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BULUT KISA

11.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

MALATYALILAR TOPRAK NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

RIZA MALATYALI

BŞK.YRD.

AŞKIN YAKIT KARGO HİZMETLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AHMET HALUK AŞKIN

ÜYE

CELAL ERCAN

CELAL ERCAN

ÜYE

ÇORUM TRAVEL EVLÜCE TURİZM SEYAHAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ALİ EVLÜCE

ÜYE

ÖZDEMİROĞLU TAŞIMACILIK OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SERDAR ÖZDEMİR

ÜYE

ARC RENTACAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA OVACIK

ÜYE

FATİH ÇEKER-LÜKS HİTİT SEYAHAT ÇORUM ŞUBESİ

FATİH ÇEKER

12.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

ZAFER SOYDEMİR-SOYDEMİRLER OTOMOTİV

ZAFER SOYDEMİR

BŞK.YRD.

SES OTOMOTİV AKARYAKIT GIDA TARIM TURİZM HAYVANCILIK VE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET KAAN GÜRSES

ÜYE

KARATAŞ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

EROL KARADAŞ

ÜYE

FAHRİ YANDIK-EFE OTOMOTİV

FAHRİ YANDIK

ÜYE

ALTIKARDEŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER ALTIKARDEŞ

ÜYE

OKLAS OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

OSMAN TOKATLI

ÜYE

İÇANADOLU RULMAN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH TOKAT

13.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ                                                                                            

MALİK BATTAL

BŞK.YRD.

NAMSAN PETROL VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  

AHMET NAMLI

ÜYE

ÖZSARAÇOĞLU PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER FARUK ÖZSARAÇOOĞLU

ÜYE

KAYA PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SAMSUN YOLU ŞUBESİ 

NİHAT KAYA

ÜYE

KISMET PETROLCÜLÜK MADENİ YAĞ PAZARLAMA OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                              

YAVUZ ALTIAYLIK

ÜYE

İSMAİL KAKAÇ PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ   

BÜLENT KAKAÇ

ÜYE

BİLGE ORKAN YILMAZ ENERJİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BİLGE ORKAN YILMAZ

14.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

İZO MARKET İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALİL SAMET KESKİN

BŞK.YRD.

YAKUP USLU-SİSTEM MÜHENDİSLİK

YAKUP USLU

ÜYE

U.Y.M. UYSAL YAPI MERKEZİ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VELİ UYSAL

ÜYE

ESER YAPI MARKET LİMİTED ŞİRKETİ

HARUN ESER

ÜYE

EMRE KELLEGÖZ-KELLEGÖZ TİCARET

EMRE KELLEGÖZ

ÜYE

YÜCEL İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

TAYLAN YÜCEL

ÜYE

BURHAN KAYA - NUR KAYA İNŞAAT

BURHAN KAYA

15.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

EREN ÜZÜM REEN İNŞAAT TAAHHÜT

EREN ÜZÜM

BŞK.YRD.

UZLAR YAPI İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TALİP UZ

ÜYE

TURTEK İNŞAAT TARIM HAYVANCILIK VE PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TURGUT İLGÜ

ÜYE

EROL TAŞ-TAŞLAR İNŞAAT

EROL TAŞ

ÜYE

TURKUAZ EVLER MÜTEAHHİTLİK MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABDULLAH SERKAN SABUR

ÜYE

ETA YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EMRE GÜL

ÜYE

SADETTİNOĞLU İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ERTAN ÖZCAN

16.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

OSYAP YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BETON SANTRALİ ŞUBESİ

ALPASLAN ÇELİK

BŞK.YRD.

FIRAT TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FIRAT PERÇİN

ÜYE

YILDIZ KİREMİT TUĞLA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇETİN BAŞARANHINCAL

ÜYE

ASYA TOPRAK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YAKUP KARACA

ÜYE

ÖZ KİREMİT TUĞLA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL ÖNDER KARTAL

ÜYE

BIYIKOĞLU KİREMİT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YUSUF BIYIKOĞLU

ÜYE

FİLİZ TOPRAK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

MUHARREM BİLGİN

17.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

ALKAN HARİTA MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT KIRTASİYE MALZEME VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖYKÜ ALKAN

BŞK.YRD.

BURAK YAPI DENETİM LİMİTED ŞİRKETİ

İLKNUR GÖKTEPE

ÜYE

ALP ELİT JEOTEKNİK İNŞAAT MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABDUL HALUK ÇATALPELİT

ÜYE

VİZYON HARİTA MÜHENDİSLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALPER AKAR

ÜYE

ODESA MİMARLIK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALİL İBRAHİM ÖZCAN

18.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

ÇORUM A METAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ZİYA AYYILDIZ

BŞK.YRD.

ZGR MAKİNE İMALATI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZGÜR DEMİRCİ

ÜYE

ERTUĞRUL DEMİRAN-DEMİRAN GALERİ

ERTUĞRUL DEMİRAN

ÜYE

EMTA MAKİNA İMALAT İTHALAT İHRACAT ENERJİ ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET ÇELİK

ÜYE

YÜKSELEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL YILMAZ

ÜYE

BAŞARANLAR MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABDULLAH BALCI

ÜYE

YM YAVUZ MAKİNA İMALAT İNŞAAT İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇORUM ŞUBESİ

ENES YAVUZ

19.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

M-M PARK YEMEKÇİLİK TEMİZLİK BÜRO MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET ALİ YILDIRIM

BŞK.YRD.

MABEY CATERING ANONİM ŞİRKETİ

MUSTAFA AKDEMİR

ÜYE

MUSTAFA ÖZBAYRAM-İNCİ RESTAURANT

MUSTAFA ÖZBAYRAM

ÜYE

ASYA TESİSLERİ TURİZM PETROL GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

AYTAÇ BABA

ÜYE

YARIMCA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZEYNEP YARIMCA

20.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

LENTUS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

FERİDUN CAN ÇİLİNGİR

BŞK.YRD.

KÜÇÜKALTAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER KÜÇÜKALTAN

ÜYE

SEVİM ŞAHİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SEVİM ŞAHİN

ÜYE

ŞEN MURAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

AHMET MURAT ŞEN

ÜYE

YUSUF BAHRİ KUŞCU-SİGORTA ACENTELİĞİ

YUSUF BAHRİ KUŞCU

ÜYE

ESRA AKMAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ESRA AKMAN

ÜYE

AKAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET BATTAL

21.GRUP - ASİL

 

 

BAŞKAN

KAMU DANIŞMANLIK EĞİTİM TURİZM DIŞ TİCARET ARAÇ KİRALAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EŞREF BURÇİN ÖZSAÇMACI

BŞK.YRD.

AY-KA DOĞALGAZ ENERJİ GIDA TURİZM SOFRA VE TAAHHÜT HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KADİR YÜKSEL

ÜYE

DK ORGANİZASYON TURİZM AJANS VE FOTOĞRAFÇILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DOĞAN KESKİN

ÜYE

FİKRET TEPENÇELİK

FİKRET TEPENÇELİK

ÜYE

CEP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK VE OTOMOTİV TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

FATİH ÇİÇEK

ÜYE

MURAT AKYÜZ AKYÜZ DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK

MURAT AKYÜZ

ÜYE

BEKİR EKMEKÇİ-EMEK BAKIR

BEKİR EKMEKÇİ