Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI - ( 13 Eylül 2022)

İnternet üzerinden 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programıkapsamında "Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenlenecektir. Etkinliğe ilişkin davet ekte yeralmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda Siemens, BorusanMannesman ve Bosch işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerinekteki tabloda yer alan sektörlerde veya teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu vesatın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr/ adresinde hayatageçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademiüzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunmasıgerekmektedir.
Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr epostaadresine gönderebilirsiniz.


Diğer Haberler