Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

GALERI VE EMLAK EĞİTİMLERİ HAKKINDA - ( 03 Ağustos 2021)

Ticaret Bakanlığı'nın yayımladığı "Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik” kapsamında gayrimenkul danışmanlarına 100 saatlik eğitim şartı getirilmiştir. Söz konusu şartın sağlanabilmesi için Odalarımızdan alınan talepler doğrultusunda, taşınmaz ticareti ve ikinci el motorlu kara taşıtı ticareti ile iştigal eden üyelerimiz için Birliğimiz koordinasyonunda, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ve Sahibinden.com işbirliğinde ücretsiz eğitimler tasarlanmıştır.

Taşınmaz ticareti için 100 saat, ikinci el motorlu kara taşıtı ticareti için ise 35 saat sürecek eğitimler, yıl boyunca üyelerimize online oltamda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğitimlerin sonunda katılımcılara ayrıca TOBB ETÜ tarafından başarı sertifikası verilmekte olup açılan ilk dönem eğitimlerinde 430 kişi başarı sertifikası almaya hak kazanmıştır. Eğitime katılanların başarı sertifikası alma oranı %94'tür. Detayları  www.uzmanlik.com adresinde yer alan ikinci eğitimlerin tarihleri ise aşağıda verilmiştir.


-Emlak uzun programı: 2 Ağustos - 10 Eylül
-Emlak kısa programı: 6 Ağustos - 2 Eylül
-İkinci el araç ticareti programı: 5 Ağustos - 28 Ağustos

Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda eğitimler yıl boyu devam edecek olup  www.uzmanlik.com  adresinden üyeler kayıt olarak kullanıcı adı ve şifre ile eğitime dahil olabilecektir. Bu eğitimleri kaçıran üyelerimizin yıl içerisinde her ay düzenlenecek programları, anılan adres üzerinden takip etmeleri önerilmektedir.


Diğer Haberler