Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

KOBİ'LERE YÖNELİK Online Export Akademi - ( 28 Nisan 2021)

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 9:30 da gerçekleşicek etkinlik Online Export Akademi Proğramı ve zoom linki ekte sunulmaktadır.


Bildiğiniz üzere, ülkemiz ihracatının arttırılması vizyonuna ve kadın girişimcilerin ihracata yönelmelerine katkı sağlayacak şekilde, Bakanlığımız ve UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı AŞ. işbirliği ile ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerimizin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı” oluşturulmuştur. Öte yandan, Covid-19 virüsünün mevcut durumu da göz önüne alınarak söz konusu Program 2020 yılı Nisan ayında elektronik ortama taşınmıştır.


Bu kapsamda, bir sonraki Export Akademi Programı, Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak, 29 Nisan 2021 tarihinde saat 09:30'da gerçekleştirilecektir. Bir örneği ekte yer alan program dahilinde Zoom Programı üzerinden gerçekleştirilecek "Online Export Akademi Programı”na https://ups.zoom.us/webinar/register/WN ritlgrOiRNS2HHHOFfWIew linki aracılığıyla kayıt olunabilecektir. Program kapsamında yapılacak toplantıya ilişkin gerekli bilgiler kayıt aşamasının ardından katılımcılara iletilecektir.


Diğer Haberler