Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal ve Halkbank Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir bir araya gelerek Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolünü imzaladılar. - ( 06 Ocak 2021)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması"nın gerçekleştirilmesinin ardından Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal ve Halkbank Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir bir araya gelerek ilgili protokolü imzaladılar.
Halkbank Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir yaptığı açıklamada; Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansman projesi ile yeni mal alımları ve ödemelerde esnek taksit ve vade sisteminin hayata geçirileceğini ifade ederek, projeden yararlanan işletmecilerin Paraf KOBİ Kredi Kartı ile ticaretlerini çek ve senede gerek duymadan, düşük maliyetle ve güvenle yapabileceklerini belirtti. Halkbank Bölge Müdürü Halil İbrahim Özdemir, ayrıca www.halkbank.com.tr web sitesinden ya da banka şubelerinden detaylı bilgi alınabileceğini sözlerine ekledi.
Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, pandemi döneminin sıkıntılı sürecinde KOBİ’leri rahatlatacak bu projeden, Halk Bankası tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde tüm üyelerimizin faydalanabileceğini söyleyerek, protokolün iş dünyamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.


Diğer Haberler