Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Hollanda Ankara Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet ve beraberindeki heyet, Yönetim Kurulu Başkanımızı ziyaret etti - ( 12 Kasım 2020)

Hollanda Ankara Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet, Hollanda Tarım Ataşesi Maarten Wegen ve beraberindeki heyet,  Yönetim Kurulu Başkanımızı  ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız, Hollanda Büyükelçiliği ve Çorum Belediyesi işbirliğiyle yürütülen “Türkiye’nin Yeşil Hikâyeleri” programı kapsamında ilimize gelen Hollanda Ankara Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet, Hollanda Tarım Ataşesi Maarten Wegen ve beraberindeki heyeti, makamında ağırladı. Ardından Hollanda Tarım Ataşesi Maarten Wegen, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ve Çorum TSO Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Maarten Wegen; Hollanda tarımı, uygulamaları ve süreçleri, özellikle Hollanda devleti tarafından üniversiteler- üreticiler ve devlet üçgeni çerçevesinde oluşturulan yapı, tarım politikalarının belirlenmesi ve Ar-Ge ile inovasyon çalışmalarının önemini paylaştı.

Ayrıca, Hollanda Tarım Ataşesi Maarten Wegen, Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Dalgıçlar Süt ve Süt Ürünleri firmasını ziyaret ederek firma faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve fabrika üretim alanında incelemelerde bulundu.Diğer Haberler