Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

COSME / KOBİ’lerin AB Dışındaki Kamu Alımlarına Katılmalarının Desteklenmesi Çağrısı Hakkında Duyuru - ( 21 Temmuz 2020)

TOBB’dan alınan 17.07.2020 tarih ve 6217 sayılı yazıda Avrupa Birliği İşletmelerin ve Kobilerin Rekabet Edebilirliği (COSME) Programı kapsamında, Avrupa KOBİ’lerinin AB dışındaki kamu alımlarına ulaşmasını amaçlayan “KOBİ’lerin AB Dışındaki Kamu Alımlarına Katılmalarının Desteklenmesi” başlıklı bir proje teklif çağrısı yayınlandığı belirtilmektedir.
Son başvuru tarihi 15 Eylül 2020 olan proje teklif çağrısına, proje başvuru dokümanları ve rehberine, Avrupa Komisyonunun https://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/other_eu_prog/cosme/wp-call/call-fiche_cos-ppout-2020-2-03_en.pdf  internet sayfasından ulaşılabilmektedir. Küçük ve Orta ölçekli işletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB eposta:abkoordinasyon@kosgeb.gov.tr),  programın ulusal koordinasyonundan sorumlu kurum olarak yetkilendirilmiştir.
Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler