Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu İl Başkanı Zeynep Yarımca ve TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu İl Başkanı Fatih Mehmet Altan, Boğazkale Kaymakamı Emine Karataş Yıldız’ı makamında ziyaret etti. - ( 03 Temmuz 2024)

Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nilüfer Akın, Doğan Keskin, Ömer Altıkardeş, Muharrem Sarıaslan, Mustafa Ertürk, TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu İl Başkanı Zeynep Yarımca ve TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu İl Başkanı Fatih Mehmet Altan, Boğazkale Kaymakamı Emine Karataş Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından, Boğazkale’de bulunan Hitit Figürleri Rölyef Sergisi’ni ziyaret ederek eserleri incelediler. Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, bu el emeği göz nuru eserlerin odamızda da sergilenmesi için çalışmalar başlattı.


Diğer Haberler