Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Odamız üyesi, girişimci ve başarılı iş kadını Semra Şahin’i yeni iş yerinde ziyaret etti. Semra Şahin’e, çiftçi ile tüketiciyi bir araya getirecek olan yeni işinde başarılar dileriz. - ( 01 Haziran 2024) Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Odamız üyesi, girişimci ve başarılı iş kadını Semra Şahin'i yeni iş yerinde ziyaret etti. Semra Şahin'e, çiftçi ile tüketiciyi bir araya getirecek olan yeni işinde başarılar dileriz.