Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Export Akademi - ( 27 Mayıs 2024)

Ekte bir örneği sunulan ilgi yazıda, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve yeni iş bağlantıları kurma ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla projeler yürütülmekte olduğu ve kamu ve özel sektör iş birliği ile Export Akademi-Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı'nın hayata geçirildiği belirtilmiştir. Yazıda devamla, ekte sunulan programda yer alan konu başlıklarında 5 Haziran 2024 tarihinde İstanbul'da bir eğitim düzenleneceği bildirilerek, başta kadın ve genç girişimciler olmak üzere tüm iş çevrelerinin katılımına açık olduğu belirtilmiştir.

Bu doğrultuda, 2024 yılının üçüncü Export Akademi programı İstanbul’da 5 Haziran 2024tarihinde Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olup, özellikle e-ihracat/e-ticaret konularına ilgi duyan, bu alanlarda gelişime açık, motivasyonu yüksek girişimciler başta olmak üzere ilgililerin programa dahil edilmesi önem arz etmektedir. Programa katılım ücretsiz olup, katılım sağlamak isteyenlerin 3 Haziran 2024 tarihi saat17.00’ye kadar aşağıda yer alan kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi:
Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler