Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı Alım Heyeti hk. 11-14 Mart 2024 - ( 17 Ocak 2024)

Sayın Üyemiz 


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 17.01.2024 tarih ve 34221550-720-618 sayılı yazısı ekinde bulunan İlgi mesajda  ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı'nın, 11-14 Mart 2024 tarihlerinde Atlanta'da Georgia World Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek MODEX 2024 Fuarı'na(https://www.modexshow.com)Türk iş insanlarından oluşacak bir alım heyeti düzenleyeceği bildirilmektedir. Fuarda sergilenecek ürün ve teknolojiler ekte iletilmektedir. Heyete dahil olacakların aşağıda yer alan birtakım avantajlardan faydalanacağı belirtilmektedir.
Ücretsiz fuar giriş kaydınızın yapılması

MODEX'in Uluslararası Resepsiyonuna ücretsiz davetiye

ABD'li katılımcılarla, satın alma talebinize göre özelleştirilmiş, önceden ayarlanmış ve kolaylaştırılmış brifingler ve toplantılar

Özel toplantı odaları, ücretsiz wifi, dinlenme alanı ve soft içeceklerin sunulduğu lounge alanı
Uluslararası İş Merkezine (IBC) erişim,

Otel ve uçak bileti masrafları katılımcıların kendileri tarafından karşılanacak olup, delegasyona katılım ücreti kişi başı 90 ABD Doları'dır. ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı, kabul edilen MODEX Show delegasyon üyeleri için grup vize görüşmesi için destek sağlayabilir.

Söz konusu fuara delegasyon ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin Naz Demirdöven ile (Naz.Demirdoven@trade.gov) iletişime geçmeleri gerekmektedir. 

Saygılarımızla,


Diğer Haberler