Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

KARAKAS'TA DÜZENLENECEK II. ULAŞTIRMA FUARI - ( 06 Aralık 2023)

Değerli Üyemiz,

TOBB tarafından iletilen yazıda, Karakas Büyükelçimiz Naci Aydan Karamanoğlu'nun Venezuela Ulaştırma Bakanlığında Entegrasyon ve Uluslararası İlişkiler Genel Müdürü Eliana Salazar ile bir görüşme gerçekleştirdiği, görüşmede Genel Müdür Salazar'ın 8-10 Aralık 2023 tarihlerinde Karakas'ta II. Ulaştırma Fuarının düzenleneceğini ve ülkemizin ulaştırma alanındaki özel sektör temsilcilerinin söz konusu fuara katılmasından memnuniyet duyacaklarını bildirdiği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, fuarın ana hedefinin stratejik bir sektör olan ulaştırma alanında işbirliklerinin geliştirilmesi ve bu alanda ekonomik yatırımların artırılması olduğu iletilmektedir. 2022 yılında düzenlenen I. Ulaştırma Fuarında yaklaşık 109 milyon Avro yatırıma dair 124 anlaşma imzalandığı belirtilmektedir. Fuar hakkında ayrıntılı bilgiye "https://expo-transporte.com/" adresinden ulaşılabildiği bildirilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.


 
Saygılarımızla


Diğer Haberler