Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Siber Güvenlik Buluşması - ( )

Sayın Üyemiz,

OKA Ajansı tarafından son yıllarda Samsun, Amasya, Çorum ve Tokat illerinde savunma sanayi, genç istihdamı, girişimcilik ve katma değerli üretim konularında önemli çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmalar sırasında ilgili kurum ve kuruluşlarla yapılan değerlendirmelerde siber güvenlik konusu dile getirilmiş ve bu konuda bilgilendirme çalışmalarının yapılması talep edilmiştir.

Bu çerçevede siber güvenlikle ilgilenen özel sektör veya kamuda çalışan bilgi/veri işlem uzmanları, yazılımcılar, akademisyenler ve öğrenciler için  "Siber Güvenlik Buluşması"nın gerçekleştirilmesi planlanmıştır. 
Ekte detayları bulunan program çerçevesinde alanında uzman kişilerin katılımı ile "Siber Güvenlikte Riskler ve Çözümler" panelinin, akabinde ise "Siber Güvenlik Stratejileri" sunumlarının gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.  

Ajansımız konferans salonunda 4 Aralık 2023 Pazartesi saat 09.30'da  başlaması planlanan etkinliğe katılım için https://oka.ka.gov.tr/duyuru/siber-guvenlik-bulusmasi  bağlantısında yer alan listeye 1 Aralık 2023 Cuma gününe kadar kayıt olunması gerekmektedir
Saygılarımızla,


Diğer Haberler