Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

TÜRKİYE-CEZAYİR TİCARET VE SANAYİ ODASI FORUMU - ( 21 Kasım 2023)

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda, Türkiye ve Cezayir arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi, ticaretin ve yatırımların arttırılması ve iki ülke arası potansiyel işbirliği alanlarının belirlenmesi konularının esas alarak, Cezayir'e yönelik çalışmaların sürdürüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu çalışmalar kapsamında, 16 Mayıs 2022 tarihinde, TOBB ve Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası (CACI) tarafından "Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu" kurulmasına dair Mutabakat Zaptı imzalandığı belirtilmektedir.

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, genel olarak, Türkiye ile Cezayir arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişimine destek olmak amacıyla kurulmuştur.

Bahse konu Oda Forumu'nun görevleri, oluşumu ve üye yapısına ilişkin bilgi ekte sunulmuştur.

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu'na, https://tobb.org.tr/IkiliOdalar/TurkiyeCezayirTSO/    linkinde yer alan "Üyelik Başvuru Formu"nu doldurarak üye olunabileceği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.


Diğer Haberler