Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Türkiye- Türkmenistan İş Forumu Aşkabat/Türkmenistan - ( 21 Kasım 2023)

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden iletilen 21.11.2023 tarih, 12656 sayılı yazıda; Türkiye-Türkmenistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (HEK) Eş Başkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'ın HEK 7. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Türkmenistan ziyareti kapsamında 6 Aralık 2023, Çarşamba günü Türkiye-Türkmenistan İş Forumu'nun TOBB ve DEİK işbirliğinde Aşkabat'ta düzenlenmesi öngörüldüğü bildirilmiştir.

İş Forumuna katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 27 Kasım 2023, Pazartesi günü saat 18:00'e kadar https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkmenistan-is-forumu yer alan formu doldurarak ön kayıt oluşturmaları gerektiği belirtilmiştir. 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,Türkiye- Türkmenistan İş Forumu Başvuru ve Katılım Koşulları:

Uçak biletleri ve Aşkabat'ta konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir.
Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program kayıt yaptıran firma temsilcilerine bilahare iletilecektir.
Türkmenistan Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Bu bağlamda, katılım formunu dolduran kişilerin listesi, vize kolaylığı sağlanması amacıyla Türkmenistan Ankara Büyükelçiliğine Türkiye Odalar Borsalar Birliği tarafından iletilecek olup, vize başvurusu ve takibi katılımcılar tarafından münferit olarak gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla, diplomatik notaya işlenecek pasaport bilgilerinin katılım formuna eksiksiz eklenmesinin önem arz ettiği ifade edilmiştir.
Detaylı bilgi için:

TOBB: Anara Daylan, Uzman

E-posta:anara.daylan@tobb.org.tr

Tel: 0312 218 22 23

DEİK: Tuğba Bal Bahar, İş Konseyleri Koordinatörü

E-posta:tbal@deik.org.tr

Tel: 0212 339 50 55


Diğer Haberler