Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

HELAL BELGELERİNİN KÜRESEL OLARAK TANINMASI TEMALI ULUSLARARASI KONFERANS - ( 24 Ekim 2023)

Sayın Üyemiz,

T.C. Helal Akreditasyon Kurumu Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan alınan yazıda 

Malumları olduğu üzere Türkiye’de helal akreditasyon hizmeti sunmaya yetkili tek otorite olan Helal Akreditasyon Kurumu, uluslararası platformlardaki helal akreditasyon çalışmalarında ülkemizi temsil etmenin yanı sıra, helal akreditasyon alanında farkındalığı artırmak üzere faaliyetlerde bulunmaktadır.

Bu itibarla; Helal Akreditasyon Kurumu ve İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) iş birliğinde yürütülen “OIC/SMIIC Helal Standartları Ekseninde Çok Taraflı/Karşılıklı Tanımaya Yönelik Farkındalığın Artırılması” (Raising Awareness for Multilateral/Mutual Recognition According to the OIC/SMIIC Halal Standards) başlıklı proje kapsamında 24 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da “Helal Belgelerinin Küresel Olarak Tanınması” temalı uluslararası bir konferans düzenlenecektir.

Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça olarak takip edilebilecek etkinliğe fiziki katılımın yanı sıra YouTube ve Zoom platformları vasıtasıyla çevrim içi katılım sağlamak da mümkün olup çevrim içi erişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Söz konusu etkinliğe çevrim içi veya kontenjan dahilinde yerinde katılım sağlanma hususunun değerlendirilmesi ve etkinliğe fiziki katılım sağlanması öngörülüyor ise katılımcı bilgilerinin  projedestek@hak.gov.tr adresine veya davetiyede yer alan telefon numarasına bildirilmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Konferansa Erişim Bilgileri:
Zoom Üzerinden Kayıt İçin

Link: https://us02web.zoom.us/j/84547830859?pwd=UTROdDdwV2hia0crRFREdTI5dVJtZz09
Toplantı Kimliği: 845 4783 0859
Şifre: 935137

YouTube Üzerinden Takip Etmek İçin
https://www.youtube.com/@helalakreditasyonkurumuhak5718


Diğer Haberler