Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi - ( 20 Ekim 2023)

Sayın Üyemiz,

Birlikleri (TOBB), Habitat Derneği ve GEN Türkiye koordinasyonunda, Birlik Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla, 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi'nin 1 Kasım 2023 Çarşamba günü Antalya Akra Hotel'de gerçekleştirileceği iletilmektedir.

Girişimcilik, sivil toplum ve dijital dönüşüm dünyasının önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini aktaracağı etkinlik kapsamında, alanında uzman girişimciler tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak; girişimcilik politikaları, girişimcilik ekosisteminin hızlandırıcı ve destekleyici aktörleri mercek altına alınacaktır.

Ekosistemin önemli aktörlerinin yer aldığı bu zirveye dinleyici olarak katılmak için TIKLAYINIZ .

Zirve kapsamında düzenlenecek Open House Meeting'de, TOBB girişimcilik ekosisteminin mentorları ile başvurular arasından seçilecek, girişimini belirli bir seviye getirmiş girişimciler bir araya gelecektir. Bahse konu buluşmanın amacı, girişimcilerin sorularını doğrudan mentorlere sorabilmeleri ve aldıkları geri bildirimlere göre girişimlerini geliştirmelerine olanak sağlamaktır.

Open House Meeting'de mentorlar oturumuna başvurmak için TIKLAYINIZ 


Saygılarımızla,


Diğer Haberler