Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbetler Fas - ( )

Sayın Üyemiz,


Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazıda, Bakanlığa bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Bakanlık tarafından “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler” toplantıları düzenlendiği belirtilmektedir.

Bu çerçevede, 26 Eylül 2023 Salı günü saat 14:00'da Fas'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerle Ticaret Müşavirlerimizle "Fas Pazarına Giriş" konulu e-sohbet toplantısı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Sektörel Elektronik Sohbet Toplantısı “Zoom” uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olup toplantıya aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olmak suretiyle katılım sağlanabileceği aktarılmaktadır.

 Fas Elektronik Sohbet Toplantısı Kısa Link : https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/ticaret-musavirlerimizle-elektronik-sohbet-topla-7/


Saygılarımızla,
Ek: GörselDosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler