Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Türk Dünyası 2. Tarım İş Forumu, 27 Eylül Bakü - ( 12 Eylül 2023)

Değerli Üyemiz;

Türk Devletler Teşkilatı (TDT) Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu 2. Bakanlar Toplantısı marjında "Türk Dünyası Tarım İş Forumu" 27 Eylül 2023 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti'nin başkenti Bakü'de gerçekleştirilecektir.

Söz konusu etkinliğe, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Tük Cumhuriyeti, Macaristan Özbekistan, Türkmenistan ve ülkemizden tarım sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarının iştirak etmesi öngörülmektedir. Tarım ve Hayvancılıktan sorumlu Bakanların da katılımının beklendiği "2. Türk Dünyası Tarım Forumu" kapsamında katılımcı firmalar arasında ikili iş görüşmeleri yapma imkanı da olacaktır.

İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik 27 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir.

Katılmayı düşünen üyelerimizin katılım teyitlerini duyurumuz eekinde yer alan formu eksiksiz doldurarak en geç 20 Eylül 2023 tarihine kadar Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği'ne (Adem Kula, Tel: 0212 324 95 42, E-posta: adem.kula@tobb.org.tr ) bildirmeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla.


Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler