Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

"ASEAN Hint-Pasifik Forumu: ASEAN Hint Pasifik Görünümü'nün Uygulanması" Somut Proje Teklifleri Hakkında - ( 21 Ağustos 2023)

Sayın Üyemiz,

 

Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan ilgide kayıtlı yazıda, Endonezya Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan notaya atfen, ASEAN Dönem Başkanı Endonezya tarafından 5-6 Eylül 2023 tarihlerinde Cakarta'da düzenlenecek olan "ASEAN-Hint Pasifik Forumu (AIPF): ASEAN Hint Pasifik Görünümünün Uygulanması" başlıklı etkinlik kapsamında, ASEAN üye devletlerince hazırlanan 21 somut proje teklifi iletilmektedir. 

Yazıda ayrıca, bahse konu projelerin potansiyel partnerler ile altyapı ve dijital dönüşüm sektörlerinden yatırımcılara açık olduğu bildirilmekte; projelere ortak veya yatırımcı olmaya ilgi duyulması durumunda, AIPF Organizasyon Komitesi tarafından, ASEAN proje sahibi üye devletler ile ilgili ortak veya yatırımcı arasında iş eşleştirilmesi yapılabileceği ifade edilmektedir.

İlgi duyan ASEAN üye devleri, dış partnerler, devlet kurumları ve özel sektörün AIPF'ye ekteki dökümanda yer alan bağlantı üzerinden kayıt yaptırabileceği belirtilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla.

 

EK: "ASEAN Hint-Pasifik Forumu: ASEAN Hint Pasifik Görünümü'nün Uygulanması" Somut Proje Teklifleri HakkındaDosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler