Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Kuşak Yol (BRI) ve Orta Koridor Üzerinde Yeni Pazarlar Kongresi ve Fuarı - ( 01 Ağustos 2023)

Değerli Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda(TOBB), Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği'nin yazısına atfen;14-16 Eylül 2023 tarihlerinde, Ankara ATO Congresium'da, "Kuşak Yol (BRI)ve Orta Koridor Üzerinde Yeni Pazarlar Kongresi ve Fuarı"nıngerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmektedir.

Bu kapsamda; Azerbaycan, Çin Halk Cumhuriyeti, Gürcistan,Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, ve Türkmenistan'dan enerji, maden, gıda,tarım, lojistik, inşaat, makine ve bilişim teknolojileri sektörleri başta olmaküzere çeşitli sektör temsilcilerinin katılacağı kongre ve fuara, ülkemiz sektörtemsilcilerinin katılımı yanında, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Dr. CevdetYılmaz'ın iştirak ederek bir açılış konuşması yapmasının hedeflendiğibelirtilmektedir.

Söz konusu etkinlik kapsamında ihracatçılarımız ile yabancıkatılımcılar arasında B2B, B2C ve B2G görüşmelerinin gerçekleştirilmesiplanlanmaktadır.

İletişim Bilgisi;

Ali Berat Beşer,

Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği, Dış TicaretKoordinatörü

beratbeser07@gmail.com

0312 441 04 45

 

Saygılarımızla.


Diğer Haberler