Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Dondurulmuş Sığır Bonfile-Pirzola ve Kontrfile Eti Satışı Hk. - ( 18 Temmuz 2023)

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü tarafından İşyerlerimiz stoklarında bulunan 144.000 kg dondurulmuş sığır bonfile, 150.000 Kg dondurulmuş sığır pirzola ve 100.000 Kg Dondurulmuş Sığır Kontrfilenin satışı yapılacaktır.

Söz konusu satış ile ilgili olarak, Kurumumuz internet sitesinde (esk.gov.tr) duyurular yapılmış olup her bir ürünün satışı için uygulanacak usul ve esaslar ile talep formları ayrı ayrı başlıklarda anasayfa da ilan edilmiştir. Aşağıdaki linklerde bahse konu satışların duruları bulunmaktadır.

 

İstekliler, aşağıda belirtilen evrakları 20/07/2023tarihi Perşembe günü saat 14.00’e kadar Genel Müdürlüğümüze veya Kombina Müdürlüklerimize kapalı zarf içerisinde teslim edilmesi gerekmektedir.

 

  • İsteklinin irtibat bilgilerini (posta adresi, sabit telefon ve cep telefon numaraları ile faks numarası) bildirir imzalı-mühürlü beyan,
  • Kimlik belgesi ve/veya vergi kimlik numarasını bildirir belge,
  • Satış Usul ve Esasları (İmzalı),
  • Talep Formu ve Taahhütname (İmzalı),

 

Söz konusu satışlarla ilgili detaylı bilgiler Kurumumuz internet sitesinde yer alan Satış Usul ve Esaslarında yer almaktadır.


https://www.esk.gov.tr/tr/16134/Yeni-Dondurulmus-Sigir-Bonfile-Pirzola-ve-Kontrfile-Eti-Satisi-Yapilacaktir

Dosyayı indirmek için tıklayınız.

Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler