Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları Hk. - ( 18 Temmuz 2023)

Sayın Üyemiz,

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ndenalınan yazıda, 1-2 Eylül 2023 tarihlerinde "1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları"nınŞanlıurfa Fuar Alanında gerçekleştirileceği ve katılımcılara 16 metrekarestandart boş stantın ücretsiz olarak tahsis edileceği bildirilmektedir.

İlave bilgileri aşağıda yer alan1.Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları'na katılmak isteyenüyelerimizin 28 Temmuz 2023 tarihine kadar Belediyeye bildirimde (E-posta:bilgi@sanliurfa.bel.tr) bulunması hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Notlar:

  • Stant içerisinde tanıtım için desk, masave sandalye verilecektir.

  • Stant giydirmeleri katılımcı tarafındanyapılması gerekmektedir.

  • Kendi stant tasarımlarıyla birlikte özelbir stant ile katılmak isteyen katılımcılara, öncesinde talep edilen alanmetrekare ve stant çizimi Belediyeye iletilmesi halinde kurulacak stant içinsadece alan tahsisi yapılacaktır.

  • Etkinliğe katılmak isteyen katılımcılaryol ve konaklama giderlerini kendileri karşılayacaktır.

  • Katılımcı kurumların talepleridoğrultusunda etkinlik yapmak isteyenler olursa etkinlik alanında bu etkinlikve gösterilerini gerçekleştirebileceklerdir. Bunun için katılımcıların etkinlikprogramının ilgili belediyeye bildirilmesi gerekmektedir. Taleplerdoğrultusunda etkinlik alanının kullanıma yönelik takvim oluşturulacaktır.Diğer Haberler