Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuarı Hk. - ( 14 Temmuz 2023)

Değerli Üyemiz,

Helal Akreditasyon Kurumu’ndan alınan bir yazıda, helal temalı fuar, konferans, kongre vb. etkinlikler; İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) üyesi ülkeler başta olmak üzere dünya genelindeki Müslümanlar arasında helal belgeli ürün ve hizmet ticaretinin geliştirilmesine, güvenilir ve sürdürülebilir bir helal belgelendirme sisteminin tesisine ve ülkelerin helal kalite altyapılarının iyileştirilmesine yönelik iş birliklerinin artırılması açısından önemli fırsatlar oluşturduğu bildirilmektedir.

Uluslararası düzeyde gerçekleştirilen ve gıda, kozmetik, finans, turizm gibi helal belgeli ticarete konu çeşitli sektörlerin temsilcilerini biraraya getiren Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuarı’nın 9-11Kasım 2023 tarihleri arasında Johannesburg’da düzenlenmesi planlandığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu fuara katılım sağlanma hususunun değerlendirilmesi halinde bilgi edinilebilecek tanıtım dokümanları aşağıda belirtilen ekte sunulmakta olup Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuar temsilcisine ilişkin temsilcisine ilişkin irtibat numarası +27 11 236 8629 ve mail adresidale@dademinvestments.co.za dır.

Fuarla ilgilenebilecek üyelerimize duyurulur.


Saygılarımızla,Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler