Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

19. Malezya Uluslararası Helal Fuarı (MIHAS) - ( 09 Haziran 2023)

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığından alınan bir yazıda, Kuala Lumpur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinin bir yazısına atıfla, 19. Malezya Uluslararası Helal Fuarı'nın(MIHAS), 12-15 Eylül 2023 tarihlerinde Kuala Lumpur, Malezya'da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.        

2022 yılında düzenlenen 18. MIHAS'ta, 32 ülkeden gıda teknolojileri, ilaç, kozmetik, turizm ve islami finans gibi sektörlerde faaliyet gösteren toplam 620 firma ürünlerini sergilediği belirtilmektedir. Kuveyt, Endonezya ve Tayland başta olmak üzere 90ülkeden yaklaşık 32 bin ziyaretçinin yer aldığı, MIHAS ile eş zamanlı olarak helal ekonomisi ile ilgili konularda 20 ayrı konferans düzenlendiği ifade edilmektedir.

Bu kapsamda Türkiye'den katılmak isteyen firmalarımıza ana organizatör tarafından 31 Ocak2023 tarihine kadar katılım olması ve kayıt yapılması durumunda %30 indirim yapılacağı ifade edilmiştir. Fuara ilişkin detay bilgiler ayrıca https://www.mihas.com.my/website/ adresiüzerinden de görüntülenmektedir. Diğer taraftan, mezkur fuarın 2023 yılı Bireysel Katılımı Desteklenen Sektörel Nitelikli Uluslararası Fuarlar Listesi'nde yer aldığı bildirilmektedir.

Bilgilerinize rica ederiz. Dosyayı indirmek için tıklayınız. Yerleşim Planı 


Dosyayı indirmek için tıklayınız. Broşür


Dosyayı indirmek için tıklayınız. Özet Bilgi


Dosyayı indirmek için tıklayınız. Stant Maliyeti


Dosyayı indirmek için tıklayınız. Fuar Raporu


Diğer Haberler