Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı hakkında - ( 05 Haziran 2023)

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden iletilen 30.05.2023 tarih, 5863 sayılı yazıda, İnternet üzerinden 15 Haziran 2023 Salı günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında "Satın alma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenleneceği ve anılan etkinliğe ilişkin programın ekte yer aldığı bildirilmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda BASF Türk Kimya ve Betek Boya ve Kimya işletmelerinin satın alma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörler, ürün grupları ve teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilmesinin ardından katılımcıların soruları cevaplandırılacağı belirtilmiştir.

Seminerin ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tradresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi' depilot olarak yayınlanacağı ve TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerektiği belirtilmiştir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr  eposta adresine gönderebileceğiniz ifade edilmiştir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,


Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler