Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

B2B Etkinlik Daveti hk. - ( 29 Mayıs 2023)

Sayın Üyemiz,

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı , Kültür ve Doğa Turizmi Ekseninde Şehirlerin Markalaşması Sonuç Odaklı Programı bağlamında, bölgemizde turizm paydaşlarının katılımı ve katkılarıyla sektörün ortak ihtiyaçların giderilmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu amaçla, Ajansımızın 2023 Yılı Çalışma Programı kapsamında 1-4 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Suudi Arabistan ve Kuveyt turizm acentelerine yönelik tanıtım turu kapsamında bölgemizin turizm potansiyeli ve iş geliştirme fırsatları konusunda bilgilendirmeler ve tanıtımlar gerçekleştirilecektir.

Tanıtım programının son gününde,  4 Haziran 2023 Pazar günü saat 13:30'da Anemon Samsun Otel'de Suudi Arabistan ve Kuveyt turizm acenteleri ve bölgemizdeki oteller ve turizm acenteleri arasında iş bağlantıları yapılması için B2B Etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında, talep edilmesi durumunda bölgemizdeki otellerin fuaye alanında stant açmalarına  imkan sağlanacaktır. Stant alanı sınırlı sayıda olup, yalnızca İngilizce veya Arapça tanıtım dokümanları olan oteller stant açabilecektir.

Stant taleplerinin marka@oka.org.tr e-posta adresine gönderilmesi, toplantıya katılım için https://bit.ly/43b4bxm bağlantısından kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Bilgilerinize rica ederiz. 


Diğer Haberler