Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çorum Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Mesleğini Keşfet, Kendini Fark Et" kariyer günleri iş yeri ziyaretleri kapsamında İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gönül Özdilli ile Emine Özdilli’nin işletmesi Pompom Organizasyon’a ziyaret gerçekleştirildi. Programa Odamız Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca okul yönetimi ve öğrencileri katıldı. - ( 17 Mayıs 2023)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çorum Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Mesleğini Keşfet, Kendini Fark Et" kariyer günleri iş yeri ziyaretleri kapsamında İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gönül Özdilli ile Emine Özdilli’nin işletmesi Pompom Organizasyon’a ziyaret gerçekleştirildi. Programa Odamız Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca okul yönetimi ve öğrencileri katıldı.


Diğer Haberler