Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

OKA-KOSGEB Ortak Finansman Destek Programı - ( 10 Mart 2023)

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ile KOSGEB ortaklığında yürütülmek üzere "2023 yılı İmalat Sanayiinde Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Ortak Finansman Destek Programı" 25.01.2023 tarihinde ilan edilmiştir.

 

Program imalat sanayinde faaliyet gösteren Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ'ler) başvurusuna açık olup başarılı bulunan projelerin yatırım kredisi finansman maliyeti KOSGEB tarafından karşılanacaktır.  Program başvuru rehberi ve ilgili diğer dokümanlar aşağıda adresi yer alan program sayfasında yayınlanmaktadır.

Ülkemizde yaşanan deprem afeti nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, program rehberinde 10.03.2023 olarak belirlenen son başvuru tarihi 31.03.2023 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

İşletmelerimizin kendilerine sunulan mali destek imkanlarından azami ölçüde yararlanabilmelerini sağlama bakımından, programa ilişkin bilgilendirme toplantılarına aşağıda yer alan takvim çerçevesinde devam edilecektir.


Program sayfası adresi: https://oka.ka.gov.tr/destekler/basvurabileceklerim


Diğer Haberler