Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Yönetim

Çetin BAŞARANHINCAL
Çetin BAŞARANHINCAL

Yönetim Kurulu Başkanı

(364) 224 44 50

cetin@ctso.org.tr

Mustafa ÖZBAYRAM
Mustafa ÖZBAYRAM

Başkan Yardımcısı

(364) 224 44 50

mustafa@ctso.org.tr

Turgut İLGÜ
Turgut İLGÜ

Başkan Yardımcısı

(364) 224 44 50

turgut@ctso.org.tr

Abdurrahman İSTANBULLUOĞLU
Abdurrahman İSTANBULLUOĞLU

Üye

(364) 224 44 50

abdurrahman@ctso.org.tr

Akif ÇOŞKUN
Akif ÇOŞKUN

Üye

(364) 224 44 50

akif@ctso.org.tr

Doğan KESKİN
Doğan KESKİN

Üye

(364) 224 44 50

dogan@ctso.org.tr

Fatih ÇİÇEK
Fatih ÇİÇEK

Üye

(364) 224 44 50

fatih@ctso.org.tr

Halil ERKAN
Halil ERKAN

Üye

(364) 224 44 50

halil@ctso.org.tr

Muharrem SARIASLAN
Muharrem SARIASLAN

Üye

(364) 224 44 50

muharrem@ctso.org.tr

Ömer ALTIKARDEŞ
Ömer ALTIKARDEŞ

Üye

(364) 224 44 50

omer@ctso.org.tr

Yakup KARACA
Yakup KARACA

Üye

(364) 224 44 50

yakup@ctso.org.tr