Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

TOBB Çorum Kadın Girişimciler Kurulu tarafından ilimizde üreten kadınlara destek olmak amacıyla düzenlenecek olan "Üreten Kadın Girişimcilerin El Emeği Sergisi" Projesi hazırlıkları başlamıştır. - ( 11 Ocak 2023)

TOBB Çorum Kadın Girişimciler Kurulu tarafından ilimizde üreten kadınlara destek olmak amacıyla düzenlenecek olan "Üreten Kadın Girişimcilerin El Emeği Sergisi" Projesi hazırlıkları başlamıştır. 

HİTİTSEM ile planlanan e-ticaret, ürün fotoğrafçılığı, sosyal medya yönetimi, pazarlama, paketleme ve hijyen eğitimini başarı ile tamamlayan kadınlarımız el emeği ile yaptıkları ürünleri tüketici ile buluşturacaktır. Pazar yeri alanı ve tarihi daha sonra paylaşılacak olup, katılımcılar birebir görüşme ile seçilecektir. Eğitim bitiminde HİTİTSEM tarafından sertifika verilecektir.  

Başvuru tarihi 17/01/2023 tarihine kadar olup, başvuru için ctso.org.tr adresinden online işlemler/eğitim talep formunu doldurunuz.Diğer Haberler